Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Luty 18 2019 06:01:40
Nawigacja
Produkty
Nasze produkty:

Kartony klasyczne

Kartony wykrojnikowe

Kartony z nadrukiem

kartony wykrojnikowe
Kartony fasonowe - wykrojnikowe


Do wyprodukowania tego typu kartonu potrzebna jest matryca tnąca (wykrojnik). Opakowania wykrojnikowe mogą mieć praktycznie dowolny kształt i konstrukcje.

Można wyróżnić następujące rodzaje opakowań wykrojnikowych:


- opakowania, które można uformować, zamknąć bez dodatkowych materiałów łączących takich jak taśma, klej.

- opakowania łączone jednopunktowo, dostarczane do klienta w formie płaskiej (podobnie jak karton klasyczny)

- opakowania samo składające są dostarczane do klienta płaskie, ale już przygotowane do uformowania. Otwierając karton jednym ruchem uzyskujemy opakowanie gotowe do użytku z zamkniętym już dnem.

Kartony fasonowe najczęściej wykorzystywane są do pakowania towarów o mniejszych gabarytach. Ogromne zastosowanie znajdują w przemyśle spożywczym.

Opakowania fasonowe - wykrojnikowe projektowane były do pakowania produktów o zbliżonych kształtach i są przeznaczone do konkretnych zastosowań. W opakowania fasonowe - wykrojnikowe pakuje się takie wyroby jak buty, warzywa, cukierki, książki, itd.

Opakowania fasonowe - wykrojnikowe dostosowane są funkcja do specyfiki przewożenia i przechowywania danej grupy towarowe.
Przetłumacz stronę

Aktualny czas
Losowa fotografia